Arpol – narzędzia profesionalne
ARPOL Narzędzia Profesjonalne wyróżnione nagrodą w konkursie Cyfrowe Rewolucje od mBanku

mBank i Cyfrowe Rewolucje.

Inicjatywa wsparcia finansowego oraz niefinansowego przedsiębiorstw, prowadzona przez mBank wraz z partnerem strategicznym Mastercard wraz z 15 partnerami z branży e-commerce, która ma na celu pomoc firmom w rozwijaniu swojej działalności w sieci. Kampania skupia się na edukowaniu i rozwijaniu kompetencji związanych z różnymi aspektami działalności w internecie, zaczynając od zbudowania pierwszego sklepu po budowanie i umacnianie pozycji marki na rynku cyfrowym. Wielotorowo a przede wszystkim darmowo można korzystać ze wsparcia w postaci artykułów, webinarów, case’ów oraz konkursu.

Wyróżnij się i wygraj wsparcie w działaniach internetowych.

Cyfrowe Rewolucje przeprowadziły do tej pory 3 edycje konkursu, który umożliwia otrzymanie wsparcia na wielu płaszczyznach sprzedaży i obsługi e-commers dla każdego przedsiębiorcy. Konkurs skierowany jest zarówno do firm, które prowadzą już aktywnie sprzedaż w internecie ale również dla tych, których kroki w tym kierunku nie zostały jeszcze poczynione.

ARPOL Narzędzia Profesjonalne otrzymało nagrodę 2 stopnia w konkursie Cyfrowych Rewolucjiw kategorii firm o obrotach 10-50 mln. zł, dzięki czemu nasze działania w cyberprzestrzeni wejdą na nowy poziom.

Cieszymy się, że Nasza praca, przestrzeń w internecie oraz prezentacja naszej firmy została wyróżniona przez szerokie grono Jury, które z pewnością miało potężne wyzwanie mając możliwość wyboru tylko kilku laureatów.

W ramach nagrody ARPOL Narzędzia Profesjonalne otrzyma wsparcie mi.in w obszarze e-marketingu, w dotarciu do klienta, szkoleń czy logistyki. 

Więcej o konkursie i laureatach przeczytasz na www.cyfrowerewolucje.pl/konkurs