Arpol – narzędzia profesionalne
O ArpolNiezawodne narzędzia, innowacyjne rozwiązania.

ARPOL Narzędzia Profesjonalne Sp. z o.o. to spółka rodzinna, która została założona w 1995 roku. Od wielu lat pomagamy klientom w doborze wytrzymałych i niezawodnych narzędzi.

Arpol – dla klientów i kontrahentów

We współpracy z naszymi Klientami kierujemy się zasadami fairplay. Co to oznacza? W codziennych relacjach stawiamy na partnerstwo i doradztwo techniczne oraz obsługę posprzedażową. Nasi klienci zwracają się do nas, gdy potrzebują wsparcia w procesie użytkowania narzędzi lub szukają wytrzymałych komponentów, ponieważ wiedzą, że mogą liczyć na pomoc naszych specjalistów. Wierzymy, że zaangażowany i odpowiednio przygotowany zespół pracowników to filar sukcesu naszej firmy. Dlatego wspieramy pracowników we wszystkich podejmowanych działaniach, dbając o ich rozwój. Skupiamy się również na budowaniu długofalowych relacji z naszymi kontrahentami, ponieważ dostęp do narzędzi najwyższej jakości i zapewniona ciągłość dostaw, pozwalają nam spełnić wymagania jakościowe klientów.

Profesjonalne rozwiązania w ARPOL

Uważamy, że bogata oferta, nowe technologie oraz profesjonalne doradztwo stanowią klucz do spełnienia oczekiwań klientów. Dlatego koncentrujemy się nie tylko na oferowaniu najwyższej jakości asortymentu, ale również na pomocy w doborze najlepszego sprzętu. Dla naszych klientów przygotowujemy w pełni indywidualne, a często także kompleksowe rozwiązania.

Na zamówienie produkujemy narzędzia oraz nowoczesne szafy narzędziowe wraz z wyposażeniem, projektujemy i tworzymy zabudowy modułowe pojazdów, zajmujemy się również laserowym znakowaniem narzędzi. Innowacją w naszej ofercie, z której jesteśmy dumni, stały się między innymi mobilne zabudowy warsztatowe. Wciąż się rozwijamy, aby móc oferować naszym odbiorcom wysoką jakość oraz zaawansowane rozwiązania. Zależy nam, aby klienci, którzy zdecydują się nawiązać z nami współprace, mieli na każdym kroku pewność, że znaleźli się w rękach profesjonalistów.

Przez ponad 25 lat naszej działalności zdobyliśmy zaufanie wielu klientów instytucjonalnych, firm produkcyjnych zakładów mechanicznych oraz warsztatów samochodowych. Uczestniczymy w wielu projektach i kontraktach dla administracji wojskowej.

Klientom, którzy podejmują współpracę z ARPOL Narzędzia Profesjonalne Sp. z o.o. zapewniamy:

  • indywidualną obsługę – każde zapytanie wymaga starannego przygotowania. Dopasowujemy produkty i rozwiązanie, które mają w optymalny sposób zaspokajać potrzeby naszych klientów;
  • najwyższej jakości produkty – asortyment dostępny w ARPOL Narzędzia Profesjonalne Sp. z o.o. podlega szczegółowej weryfikacji. Do naszej oferty dołączają jedynie najlepsze narzędzia i urządzenia sprawdzone przez nas doświadczony zespół. Chcemy, by nasi klienci mieli dostęp do niezawodnych rozwiązań;
  • optymalne terminy realizacji zamówień – w maksymalnym skróceniu terminu oczekiwania na zamówione produkty pozwala nam własne centrum logistyczne o powierzchni 280m² oraz międzynarodowe centra logistyczne naszych dostawców. Ponadto, współpracujemy tylko z wykwalifikowanymi firmami transportowymi, o których niezawodności przekonujemy się każdego dnia.

Co wyróżnia ARPOL?

Dbamy o to, by nasze przedsiębiorstwo wyróżniało się na rynku i było kojarzone ze świetnymi produktami i profesjonalną obsługą. ARPOL Narzędzia Profesjonalne Sp. z o.o. to:

  • stabilne kontrakty handlowe z najlepszymi producentami narzędzi i rozwiązań dla wojska,
  • wieloletnie doświadczenie w doborze indywidualnych rozwiązań,
  • bogata oferta i wysokiej jakości produkty,
  • wykwalifikowany zespół specjalistów,
  • koncentracja na spełnieniu potrzeb i oczekiwań klientów,
  • optymalne terminy realizacji zamówień,
  • nieustanne dążenie do rozwoju – nawiązywanie nowych kontaktów oraz doskonalenie umiejętności.

Od początku działalności ARPOL kładzie mocny nacisk na innowacje i tego samego oczekujemy od naszych partnerów. Szukamy firm, które na pierwszym miejscu stawiają rozwój oraz umiejętne dopasowanie oferty do aktualnych potrzeb rynku.

Arpol – stabilne kontakty handlowe

Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem firmy MATADOR na rynek polski. Są to narzędzia ręczne skierowane do specjalistów, kojarzone z niemiecką solidnością i niezawodnością. Współpracujemy z producentami narzędzi, których produkty są rozpoznawalne na całym świecie. Dzięki naszym wieloletnim i stabilnym kontaktom handlowym polscy klienci mają dostęp do wysokiej jakości narzędzi. Jesteśmy również członkiem grupy NORDWEST HANDEL AG – silnego zrzeszenia handlowego, które posiada ogromne magazyny profesjonalnych narzędzi, zapewniając szybkie i kompletne dostawy bezpośrednio do klienta.

Więcej informacji na temat marek, z którymi współpracujemy, można znaleźć na podstronie Producenci.

Sprawdź nasz katalog online