Arpol – narzędzia profesionalne
Zabudowy samochodów

ARPOL Narzędzia oferuje szeroki wybór zabudów do samochodów serwisowych, pick-upów oraz samochodów uprzywilejowanych, które można dostosować do indywidualnych potrzeb. Dzięki temu znajdziesz zabudowę, która idealnie odpowiada twoim wymaganiom. Modułowość naszej zabudowy umożliwia łatwe dopasowanie zabudowy do zmieniających się potrzeb, możliwość rozbudowy o dodatkowe elementy oraz możliwość przełożenia do innego samochodu po zakończeniu eksploatacji pojazdu. Oferowane przez ARPOL zabudowy samochodów wykonane są z wysokiej jakości materiałów i zapewniają maksymalną funkcjonalność, bezpieczeństwo i komfort użytkowania.

Zabudowy samochodów typu Furgon

Dzięki naszym modułowym systemom zabudowy pojazdów i regałom możemy przekształcić Twój pusty samochód dostawczy na w pełni funkcjonalny pojazd serwisowy. Oferujemy usługi pełnej adaptacji pojazdów dostawczych, które oprócz niezbędnej zabudowy pojazdu mogą obejmować modułowe wykładziny podłogowe i ścienne, instalacje elektryczne w pojeździe oraz akcesoria. Lekka konstrukcja zabudowy zapewnia większą ładowność i niższe zużycie paliwa. Szybki i bezpieczny montaż w pojazdach serwisowych zawdzięczamy inteligentnemu projektowi nieinwazyjnych, modułowych wykładzin podłogowych i ściennych. Te wyroby montuje się na mocny klej, który działa lepiej od śrub i nakrętek. Oznacza to również, że nie trzeba nawiercać karoserii pojazdu co eliminuje ryzyko korozji.

  • Modułowe systemy – zabudowy z krótkim czasem montażu;
  • Lekka konstrukcja – zabudowy zapewniają większą ładowność lub niższe zużycie paliwa,
  • Większa elastyczność – dzięki niestandardowym rozwiązaniom magazynowym w pojazdach dostawczych.

Zabudowy pojazdów pick’up

Twój pick’up może z powodzeniem stać się Twoim narzędziem pracy. W ramach adaptacji pojazdów typu pick’up wykonujemy samochody rozpoznania technicznego, pojazdy interwencyjne czy pojazdy inspekcyjne.

Co oferujemy:

  • Zabudowa szafki i szuflady – zaprojektujemy i zamontujemy zabudowę w Twoim pojeździe. Szuflady, szafki, podesty, skrzynie będą podstawowymi narzędziami Twojego mobilnego warsztatu;
  • Hard Top – zaprojektujemy i wykonamy zabudowę do Twojego pickupa – aluminiowy hardtop. Wysokość i kształt dostosowujemy do potrzeb klienta;
  • Światła LED – montujemy belki sygnalizacyjne LED do pojazdów serwisowych i pojazdów uprzywilejowanych. Montaż oświetlenia sygnalizacyjnego przez naszych serwisantów nie powoduje utraty gwarancji.
  • Akcesoria – w ramach potrzeb wyposażamy pojazdy serwisowe we wyciągarkę oraz wszelkie niezbędne akcesoria.
  • Oklejenie pojazdu – wykonamy etykietę marketingową lub oznaczymy go jako pojazd uprzywilejowany. Istnieje również możliwość oklejenia całego pojazdu folią ochronną.

Chcesz zlecić wykonanie zabudowy profesjonalistom? Szukasz rzetelnego partnera, który opracuje i wykona dla Ciebie wyposażenie mobilnego warsztatu? Nasi specjaliści pomogą Ci określić, czego potrzebujesz w codziennej pracy. Następnie przygotujemy dla Ciebie indywidualny projekt. Przekonaj się o wysokich standardach współpracy z ARPOL Narzędzia, odkryj nową jakość! Skontaktuj się z nami!