Arpol – narzędzia profesionalne
Zabudowy samochodów serwisowych

W ARPOL-u zajmujemy się projektowaniem i dostarczaniem kompletnych zabudów samochodów serwisowych i wyposażenia mobilnych warsztatów. Starannie opracowane wnętrze pojazdu pozwala zachować porządek i szybciej wykonywać powierzone prace. Co więcej, odpowiednio przechowywane narzędzia są mniej narażone na uszkodzenia i zarysowania. Korzystamy z zaawansowanych systemów modułowych szwedzkiej marki Modul-System, które wyróżniają się wysoką jakością w tym wytrzymałością i możliwością dopasowywania do zmieniających się potrzeb klienta.

Unikalna technologia montażu

Przed przystąpieniem do przygotowania zabudowy wykonujemy dla Inwestora indywidualny projekt. Nasi specjaliści na podstawie konsultacji i poznanych oczekiwań klienta, dążą do maksymalnego dostosowania zabudowy lub mobilnego warsztatu do jego potrzeb. Każda zabudowa samochodów serwisowych, którą projektujemy, reprezentuje najwyższą jakość. Po tym jak Inwestor zaakceptuje projekt, możemy przystąpić do dalszej pracy:

1. Zabudowujemy pojazdy w zestawy regałowe, szafki i blaty robocze.

2. Wyposażamy w profesjonalne narzędzia ręczne i elektronarzędzia.

3. Montujemy platformy wysuwane na agregaty i sprężarki.

4. Uzupełnimy puste moduły narzędziowe dociętymi piankami.

5. Realizujemy przebudowy pojazdów.

Jeden produkt, wiele zastosowań.

Niezależnie czy do zabudowy jest samochód serwisowy, mobilny warsztat czy samochód demo, zabudowa modułowa jest praktycznie dla każdego. Możliwości jest wiele a system modułowy jest wyjątkowo elastyczny. W razie potrzeby można zmienić układ szuflad oraz zastąpić je drzwiczkami szafki lub dowolnie zmieniać wysokości między półkami. Elementy zabudowy można użyć wielokrotnie do przebudowy obecnego auta lub przeniesienia do nowego.

Chcesz zlecić wykonanie zabudowy profesjonalistom? Szukasz rzetelnego partnera, który opracuje i wykona dla Ciebie wyposażenie mobilnego warsztatu? Nasi specjaliści pomogą Ci określić, czego potrzebujesz w codziennej pracy. Następnie przygotujemy dla Ciebie indywidualny projekt. Przekonaj się o wysokich standardach współpracy z Arpol, odkryj nową jakość! Skontaktuj się z nami!