Arpol – narzędzia profesionalne
Zestawy narzędzi we wkładach piankowych

Odpowiednie przechowywanie narzędzi jest kluczowe w każdej branży. Pozwala ograniczyć do minimum szukanie niezbędnych w pracy komponentów oraz wydłużyć żywotność posiadanych narzędzi. W ARPOL Narzędzia Profesjonalne Sp. z o.o. pomagamy klientom zadbać o posiadane akcesoria, dlatego proponujemy zestawy narzędzi we wkładach piankowych, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Możemy zaprojektować ułożenie dowolnego zestawu narzędzi we wkładach piankowych. Wycinamy moduły piankowe, które idealnie pasują do każdej szuflady, czy walizki serwisowej. W modułach projektujemy gniazda o różnych głębokościach i kształtach. Dzięki temu wybrane narzędzia nie przemieszczały się w trakcie transportu, nie obijały i po prostu były zawsze pod ręką. Co więcej, tak wyposażona walizka na pewno zrobi pozytywne wrażenie na zleceniodawcach i będzie dowodem na profesjonalizm serwisanta i firmy.

Zestawy narzędzi we wkładach piankowych

Wkłady piankowe do narzędzi zapewniają również przejrzystość w wózkach narzędziowych i szafach warsztatowych. Puste niebieskie miejsce umożliwia przeprowadzenie szybkiej kontroli kompletności narzędzi w danym zestawie. Dodatkowo znacznie skraca czas, który trzeba przeznaczyć na odkładanie narzędzi na miejsce. Co więcej, wykorzystanie w codziennej pracy modułów narzędziowych z wkładami piankowymi przyspiesza wykonywanie czynności. Z ARPOL możesz zorganizować profesjonalny system przechowywania narzędzi.

Jak działamy?

Jeśli chcesz zlecić wykonanie profesjonalnych modułów piankowych i stworzenie systemu przechowywania narzędzi, oto co musisz zrobić:

  1. Przygotuj narzędzia, które chcesz wymiarować lub kup niezbędny sprzęt w sklepie internetowym ARPOL – daj nam znać, że chcesz zaprojektować system przechowywania.
  2. Zgłoś się do nas ze swoimi narzędziami. Wspólnie ustalimy, jaki rozkład narzędzi najbardziej Ci odpowiada.
  3. Powiadomimy Cię, kiedy wkłady będą gotowe.

Powierz nam wykonanie modułów piankowych i na zawsze zrezygnuj z bałaganu w Twoich zestawach narzędzi. Zadbaj o profesjonalne wyposażenie Twoich pracowników.

Co więcej w ARPOL?

W ARPOL Narzędzia Profesjonalne Sp. z o.o. działamy kompleksowo! Możemy zaprojektować i wykonać dla Ciebie również dowolne wkłady z pianki technicznej, które pasują do skrzyń transportowych (na przykład marki Peli), do walizek (na przykład Matador), czy do przyrządów mierniczych (na przykład NordWest). Zawsze, gdy zastanawiasz się nad potrzebą poukładania narzędzi i lepszym systemem przechowywania – skontaktuj się z nami! Specjaliści ARPOL wskażą Ci najlepsze opcje, dzięki którym usprawnisz codzienną pracę i zadbasz o optymalne warunki realizacji zleceń!