Arpol – narzędzia profesionalne
Aeronet

Aeronet to francuskie przedsiębiorstwo, które ma kilkanaście lat doświadczenia w produkcji wyrobów tekstylnych oraz palet zarówno dla lotnictwa cywilnego, jak i wojskowego. Aeronet oferuje profesjonalne siatki i palety lotnicze. Zajmuje się również projektowaniem i produkcją materiałów, które są przeznaczone do frachtów lotniczych. Co więcej, Aeronet oferuje zestawy wyposażenia osobistego dla żołnierzy, które umożliwiają korzystanie z punktów mocowania ładunku w helikopterze podczas eskadry powietrznej, a także zestawy sprzętu do zjeżdżania po linie i wyposażenie ochronne. Aeronet specjalizuje się także w konserwacji kontenerów, palet i siatek, a także utrzymaniu dróg dojazdowych na lotnisko i konserwacją GSE.

Marka regularnie rozbudowuje również asortyment produktów przeznaczonych dla przemysłu. W skład oferty wchodzą: siatki, palety i kontenery, pokrywy termiczne, stojaki, paski do zabezpieczania ładunków. Aeronet szczyci się paletami wysokiej jakości, które są w krótkim czasie dostępne dla firm.

Mamy przyjemność współpracować z Aeronet, oferując naszym klientom najwyższą jakość produktów dla wojska oraz dla przemysłu. Zapraszamy do kontaktu!