Arpol – narzędzia profesionalne
AnortecProfesjonalna obsługa gąsienic

Hiszpańska marka ANORTEC oferuje innowacyjne rozwiązania, dzięki którym naprawy i czynności obsługowe pojazdów gąsienicowych stają się łatwiejsze i bezpieczniejsze. Od początku działania marka kładzie nacisk na innowacje oraz ergonomię pracy, tworząc projekty, które wyróżniają się wysoką wytrzymałością oraz komfortem użytkowania.

Hiszpańska firma projektuje i produkuje narzędzia hydrauliczne, dzięki którym codzienna praca staje się łatwiejsza, szybsza oraz bezpieczniejsza. Proponowane narzędzia do rozpinania ogniw gąsienic oraz wyciągania wałków skrętnych są łatwe w użyciu w każdych warunkach zarówno warsztatowych, jak i polowych. By jeszcze lepiej spełniały swoją funkcję, możliwych jest ich bezproblemowy transport. Urządzenia zostały opracowane w ścisłej współpracy z wojskowymi służbami technicznymi, dzięki temu zostały ściśle dopasowane do potrzeb codziennej służby oraz specyfiki pojazdów.

W ARPOL koncentrujemy się na budowaniu długofalowych relacji z profesjonalistami, których produkty wyróżniają się wysoką jakością. Dlatego oferujemy wysokiej jakości narzędzia hydrauliczne ANORTEC, z których na co dzień korzystają z powodzeniem służby wojskowe.