Arpol – narzędzia profesionalne
Wózki narzędzioweMobilność i ścisła personalizacja

Wózek narzędziowy to element wyposażenia profesjonalnego warsztatu czy firmy produkcyjnej. Wyposażony w różnej wielkości szuflady, pozwala na funkcjonalne i intuicyjne dla użytkownika rozmieszczenia narzędzi, którymi wykonuje codzienne prace.

Wózki narzędziowe dostępne są w różnych rozmiarach, konfiguracjach oraz wariantach kolorystycznych co pozwala na dostosowanie wózka do indywidualnych potrzeb. Zobacz niektóre z naszych realizacji!

MMZW Mobilny Modułowy Zasobnik Wymienny

Mobilny Modułowy Zasobnik Wymienny (MMZW) to specjalnie zaprojektowany i przygotowany wózek z szufladami służący do przechowywania zestawów narzędziowych, kompletów oprzyrządowania remontowego tzw. KOR, MES, części zamiennych, zestawów diagnostycznych oraz wszelkiego rodzaju indywidualnego wyposażenia mechaników, elektromechaników oraz użytkowników odpowiedzialnych za naprawy i eksploatację sprzętu wojskowego.

Mobilny Modułowy Zasobnik Wymienny (MMZW) zaprojektowano i wyprodukowano w ramach realizacji dostaw do Sił Zbrojnych kontenerów UKWON!

Zestaw narzędzi w wózku mechanika wieży bojowej HITFIST

Zestaw narzędzi mechanika wieży bojowej HITFIST służącej do zwalczania lekkich pojazdów opancerzonych, w tym transporterów i bojowych wozów piechoty.

Komplet narzędzi pozwala na przeprowadzenie prac serwisowych wieży. Kompletację wózka opracowano we współpracy Wojska, autoryzowanego przedstawiciela firmy OTO MELARA oraz Spółki ARPOL Narzędzia Profesjonalne Sp. z o.o.

Wariantowo dostępny również zestaw narzędzi w wózku elektryka wieży bojowej HITFIST.

Zestaw narzędzi do bieżących obsług eksploatacyjnych oraz napraw pojazdów JELCZ

Komplet Narzędzi do Bieżących Obsług Eksploatacyjnych oraz Napraw Pojazdów JELCZ to rozwiązanie firmy ARPOL Narzędzia Profesjonalne oraz firmy JELCZ. Rozwiązanie ma na celu wyposażenie użytkownika pojazdów JELCZ w niezbędne narzędzia i przyrządy potrzebne do wykonywania prac obsługowych oraz naprawczych pojazdów JELCZ.

Kompletacja wózka opiera się na narzędziach oraz rozwiązaniach dostarczanych do Sił Zbrojnych. Komplet narzędzi jest częścią unifikacji wyposażenia narzędziowego która to realizowana jest przez ARPOL Narzędzia od 2010 roku.

Narzędzia wchodzące w skład zestawu dobrano w taki sposób, aby ich kompletacja opierała się na narzędziach wykorzystywanych w pracy. Każde narzędzie jest wykorzystywane, dlatego nie ma elementów dodatkowych!

Jeśli potrzebujesz wózka narzędziowego dopasowane do Twoich potrzeb, to skontaktuj się z nami! Pomożemy Ci dobrać rozwiązania idealnie dopasowane do Twojego biznesu!