Arpol – narzędzia profesionalne
Targi ARMS and SECURITY 2018

W dniach 10-13 października 2018 roku, odbyły się Targi ARMS and SECURITY () w Kijowie. Dla firmy ARPOL Narzędzia Profesjonalne Sp. z o.o. było to bardzo duże wydarzenie, ponieważ po raz pierwszy uczestniczyliśmy w nich udział jako wystawca.

Targi odbywają się corocznie by sprzyjać rozwojowi technologii i wymianie doświadczeń w nowoczesnych branżach, takich jak lotnictwo i fizyka jądrowa, produkcja specjalistycznego sprzętu o wysokim stopniu bezpieczeństwa do zastosowań systemami ratownictwa i w innych dziedzinach związanych z bezpieczeństwem. W czasie trwania Targów Międzynarodowe centrum wystawowe odwiedziło około 24 000 specjalistów, w tym przedstawiciele zagranicznych firm z 46 krajów świata. W wystawie „ARMS and SECURITY 2018” uczestniczyło 346 przedsiębiorstw, w tym 34 zagranicznych firm z 14 krajów świata.

W związku z tym, że po raz pierwszy uczestniczyliśmy w Tragach na Ukrainie na stoisku zaprezentowaliśmy nasze najlepsze i najbardziej sprawdzone rozwiązania. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszył się mobilny ściągacz hydrauliczny KUKKO – GOLIATH, ściągacze do gąsienic oraz do wyciągania wałków skrętnych ANORTEC oraz specjalny zestaw do obslugi pojazdów gąsienicowych CATERPILLAR. Spore zainteresowanie budziły również systemy oświetleniowe PELI.

Targi ARMS and SECURITY były dla nas nowym doświadczeniem, pozwoliły zobaczyć nowe obszary i możliwości współpracy, a także poznać rozwiązania naszych sąsiadów w branży wojskowej i bezpieczeństwa. Serdecznie dziękujemy wszystkim Gościom za odwiedzenie naszego stoiska!