Arpol – narzędzia profesionalne
Targi EUROPOLTECH 2019

W dniach 8-10 maja 2019 roku uczestniczyliśmy w Międzynarodowych Targach Techniki i Wyposażenia Służb Policyjnych oraz Formacji Bezpieczeństwa Państwa EUROPOLTECH w Warszawie. 150 wystawców z kraju i zagranicy  zaprezentowali unikalne rozwiązania i technologie wykorzystywane na rzecz obrony bezpieczeństwa publicznego. Konferencja oraz Targi EUROPOLTECH mieli charakter specjalistyczny i byli dedykowane profesjonalistom z dziedzin objętych tematyką targową.

Przedstawiliśmy nasze najpopularniejsze rozwiązania w zakresie wyposażenia warsztatów stacjonarnych i mobilnych. Dużym zainteresowaniem cieszył się nasz wyjątkowy mobilny serwis żurawi budowlanych i przemysłowych. Również ciekawymi dla gości okazały się: wózek naprawczy z narzędziami najwyższej jakości MATADOR, nowe ściągacze KUKKO Pull-Po i systemy oświetleniowe PELI. Pokazaliśmy także innowacyjne rozwiązania od ANORTEC – narzędzia do rozpinania ogniw gąsienic oraz wyciągania wałków skrętnych.

Targi EUROPOLTECH stały dla nas nowym doświadczeniem, pozwoliły zobaczyć nowe obszary i możliwości współpracy, a także poznać nowe rozwiązania w branży służb policyjnych i bezpieczeństwa. Serdecznie dziękujemy wszystkim Gościom za odwiedzenie naszego stoiska!