Arpol – narzędzia profesionalne
WERA Easter Egg

Zając już przyszedł do Arpolu! Przedstawiamy Wam świetny tematyczny pomysł od specjalistów Wera!

Zbliża się Wielkanoc. Z tej okazji specjalisty od narzędzi do wkręcania Wera zaoferowali tradycyjny i w tym samym czasie ciekawy pomysł: smakowite i pozbawione kalorii pisanki. Oni zawierają narzędzia do zastosowań profesjonalnych i domowych. Ręcznie robiona pisanka wykonana z mocnego kartonu przypomina wielu ludziom o dzieciństwie. Można ją ponownie wypełnić po wyjęciu narzędzia i oddać lub wykorzystać jako dekorację wielkanocną.

Teraz o narzędziach w środku:

Kompaktowy uchwyt mieści w sobie sześć różnych bitów; narzędzie wymaga niewiele miejsca i jest praktycznym towarzyszem w domu lub w podróży. Długi uchwyt bagnetowy jest może być schowany, a zmiana bitu jest błyskawiczni szybka dzięki technologii Rapidaptor. Rękojeść Kraftform jest wieloskładnikowa z zabezpieczeniem wysuwanym, dla szczególnie ergonomicznego wkręcania. Zastępuje 6-częściowy zestaw wkrętaków i redukuje niezbędny sprzęt do minimum. Wysuwane ostrze teleskopowe z szybkowymiennym uchwytem umożliwia szybkie ręczne sterowanie, nawet w ograniczonych sytuacjach roboczych, gdy ostrze już jest wycofane. Narzędzie może być używane jak pełnoprawny śrubokręt. Brzeszczot bagnetowy może zostać usunięty albo zostać zresetowany do pozycji wyjściowej. Bity i uchwyty bitów są wykonane ze stali nierdzewnej hartowanej, a zatem mają wartości twardości i wytrzymałości wymagane do wkręcania. Zastosowanie przemysłowe jest nieograniczone, a niepożądana obca rdza jest unikana. Bity są wyposażone w narzędzie do wyszukiwania „Take it easy” umożliwiające łatwe i szybkie znalezienie wymaganych narzędzi. Zawiera praktyczną torbę na pasek o typowym wzorze Wera do ochrony narzędzia i do uproszczonego transportu.

Podsumowując:

  • Pisanka jest wypełniona kompaktowymi narzędziami, w tym sześcioma bitami ze stali nierdzewnej, przechowywanymi w uchwycie, z wyszukiwarką narzędzi „Take it easy”
  • Z wysuwanym ostrzem teleskopowym i uniwersalnym uchwytem Rapidaptor do elastycznego użytkowania
  • Z solidną torbą do ochrony narzędzi i łatwego przenoszenia