Arpol – narzędzia profesionalne
Zaproszenie na 5. Międzynarodowe Targi Kooperacyjne Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego

Międzynarodowe Targi Kooperacyjne Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego INNOFORM®

Jedyne tego rodzaju wydarzenie w Polsce, kierowane do branży formierskiej, organizowane w sercu polskiej Doliny Narzędziowej, czyli w sąsiadującej nam Bydgoszczy. Co roku odwiedzane tłumnie przez właścicieli, kadrę zarządzającą i techniczną firm, wykorzystujących technologie obróbki narzędziowej i przetwórstwa tworzyw sztucznych w zakładach produkcyjnych. Targi dopełnią eksperckie konferencje oraz giełda kooperacyjna łącząca przedsiębiorców.

Ekspozycja ARPOL Narzędzia Profesjonalne pod znakiem personalizacji i ergonomii przestrzeni pracy.

Odwiedzając nasze stoisko będą Państwo mogli zapoznać się z szeroką gamą rozwiązań do ergonomicznej i mobilnej pracy. Przedstawimy personalizowane walizki narzędziowe, skrzynie oraz wózki, a także mobilny warsztat modułowy na pojeździe. Będzie możliwość sprawdzenia naszych systemów zabudowy na specjalnie zaprojektowanej wyspie warsztatowej, a jakości naszych narzędzi prezentować będziemy z pomocą Live Show z wykorzystaniem wózka i narzędzi MATADOR, czyli marki której jesteśmy jedynym dystrybutorem w Polsce. Za stoisku zaprezentujemy narzędzia światowych czołowych producentów mi.in. MATADOR, KUKKO, KNIPEX, WERA, KOKEN. , a także najwyższej jakości wyposażenie warsztatowe do stworzenia idealnej przestrzeni do pracy w branży produkcyjnej.

ZAREJESTRUJ SIĘ I ODWIEDŹ NAS!

Darmowa rejestracja elektroniczna pod adresem 5. Międzynarodowe Targi Kooperacyjne Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego (exposupport.pl)